Koch Chemie Heavy Cut H9.02 1000ml - Hrubá brusná pasta

Kód: 1241
€56,56 / ks €47,13 bez DPH €5,66 / 100 ml
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Položka bola vypredaná…

Hrubá brúsna politúra na hlboké škrabance bez obsahu silikónového oleja. Zbavte sa hlbokých škrabancov a zvetraného laku za pomoci prípravku HEAVY CUT H9.02

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE HEAVY CUT H9.02 - hrubá brúsná pasta 1000 ML

 

  • Hrubá brúsna pasta na odstránenie škrabancov.
  • Zanecháva hlboký lesk.
  • Bez obsahu silikónového oleja.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Má vaše auto viditelné hlboké škrabance z autoumyvárne, alebo z bežného používania a máte tvrdý lak odolný voči poškriabaniu? Ak áno, pomôže vám hrubá brusná pasta Koch Chemie Heavy Cut H9.02.  Ide o najnovšiu generáciu pasty v prémiovej kvalite. Inovatívna strojová politúra pre rýchle opracovanie silno zvetraných lakov, odstraňovanie hlbokých škrabancov. Nechcené defekty na laku sa odstránia pomocou pasty so zrnitosťou 2 500.  Je vhodná na stredne až silno zvetrané odolné laky. Po použití zanechá na laku trvalý hlboký lesk. 

 

Použitie: laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov.

 

Objem:  1000 ML

 

Stupeň rezu: 9

 

Stupeň lesku: 5

 

Upozornenie:  

Prípravok pred použitím dôkladne pretrepte. Nepoužívajte na horúce povrchy. Pred použitím vyskúšajte prípravok na malej a málo viditeľnej ploche.

 

 Tip1: Pre dosiahnutie optimálneho výsledku výrobca odporúča pri leštení používať leštiaci kotúč Koch Chemie Heavy Cut Pad hrubý leštiaci kotúč dostupný vo veľkostiach:  

76mm  -  Koch Chemie Heavy Cut Pad rezný kotuč 76mm

126mm - Koch Chemie Heavy Cut Pad rezný kotuč 126mm

150mm - Koch Chemie Heavy Cut Pad rezný kotuč 150mm

 

Tip2:
Pre úplne dokonalý výsledok, odstránenia stôp po leštení pastou KOCH CHEMIE HEAVY CUT H9.02 dosiahnete pri druhom kroku pomocou antihologramovej pasty pasty Koch Chemie Micro Cut M3.02 

Koch Chemie Micro Cut M3.02 finálna pasta 250ml.

Koch Chemie Micro Cut M3.02 finálna pasta 1000ml

 

Tip3:
Pre dosiahnutie optimálneho výsledku výrobca odporúča pri leštení používať leštiaci kotúč KochChemie Micro cut dostupný vo veľkostiach:  

75mm  - Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 76mm

126mm - Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 126mm

150mm - Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 150mm

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.