INTENSIVE TAR REMOVER 325 ml - Odstraňovač téru a lepidiel

Kód: 147
€11,89 / ks €9,91 bez DPH €11,89 / 325 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.1.2021

Bezpečný a rýchlo pôsobiaci odstraňovač asfaltových škvŕn, lepidla, oleja a palivových zvyškov.

Detailné informácie

Podrobný popis

V teplých mesiacoch je povrch vozovky rozpálený, čo môže spôsobiť že sa časti roztaveného asfaltu dostanú na vašu karosériu. Ich odstránenie iba s použitím šampónu môže byť ťažké. Tieto miesta je vidno prevažne na bledých farbách a môžu narušiť vzhľad čistého vozidla. Autoglym Intense Tar Remover je veľmi účinný čistič téru, jeho zvyšky sa ľahko zmyjú akýmkoľvek šampónom. Môže byť použitý na olejnaté škvrny, mazacie tuky, silikóny, vosky, žuvačky, živicu zo stromov. Je použiteľný taktiež na gumových a syntetických kobercoch automobilov pri odstraňovaní mastných nečistôt.
Vždy je potrebné prevoskovať čistené miesto ak bol vosk aplikovaný pred čistením .

Tip:V interiéry sa môže použiť na odstránenie farby, žuvačiek, zvyškov lepidla a olejových fľakov zo sedadiel, kobercov a drsných povrchov.

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.