CLAY DETAILING COMPLETE KIT - Odstraňovač vzdušnej hrdze

Kód: 144
€52 / ks €43,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Všetko čo potrebujete na odstránenie kontaminácie z karosérie = lubrikant + clay v praktickej sade.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM CLAY DETAILING COMPLETE KIT - Odstraňovač vzdušnej hrdze

 

  • Sada na odstránenie náletovej hrdze a špiny z laku.
  • Vytvorí hladký povrch pripravený na pastovanie a voskovanie.
  • Obsahuje lubrikant, clay, pastu, rozlešťovacie mikrovlákno.
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Ak potrebujete odstrániť z laku vášho auta náletovú hrdzu, špinu, zaschnuté mušky, budete k tomu potrebovať lubrikat, clay, pastu a aj rozlešťovacie mikrovlákno. A práve taká je sada Autoglym Clay Detailing Complete Kit. Set ponúka všetko potrebné na ľahké a rýchle odstránenie vzdušnej hrdze, ktorú nedokážete odstrániť obyčajným umytím.

Hlavnou hviezdou sady je clay. Inak povedané plastelína, pomocou ktorej odstránite nánosy prilepené na lak. Jej použitie je veľmi jednoduché. Stačí clay vymodelovat na placku, navlhčit Rapid detailerom, taktiež navlhčiť miesto na lakovanej časti karosérie a jemnym pohybom zo strany na stranu lestiť. Mikroskopické abrazívne častice „odtrhnú“ z povrchu auta nečistoty a zanechajú hladký povrch pripravený na leštenie.

Balenie obsahuje:

 

Náš tip:

Používajte iba na lakovaný umytý a studený povrch karosérie

Clay pravidelne otáčajte, aby ste používali jeho čistú plochu.

 

Návod na použitie:

  1. Auto najskôr umyte a dôkladne osušte napríklad zvýhodnenou sadou
  2. Na špinavé miesta nastriekajte Autoglym Rapid Detailer. Stačí clay vymodelovat na placku, navlhčit Rapid detailerom, taktiež navlhčiť miesto na lakovanej časti karosérie a jemnym pohybom zo strany na stranu lestiť. Veľkosť čistenej plochy by mala byt cca 15x15cm, aby sme zabezpečili dokonalú lubrikáciu povrchu laku.  
  3. Ak je clay viditeľne znečisteny postláčame ho a špinu zatlačime dovnútra a opäť vymodelujeme placku, navlhčíme lublikantom a pokračujeme v čistení
  4. Ak je čistená plocha hladká na dotyk, utrite zvyšky prípravku mikrovláknovou utierkou. Proces opakujte postupne na všetkých znečistených miestach.
  5. Aplikujte Super Resin Polish.

 

Upozornenie: Ak clay padne na zem vyhoďte ho inak hrozí, poškriabanie laku.

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť Autoglym Clay Detailing Complete Kit  - Odstraňovač vzdušnej hrdze.

https://www.youtube.com/watch?v=40DWr9c6l9k&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.