Mikrovkáknový mop s držadlom

Kód: 1025
€9,50 / ks €7,92 bez DPH €9,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Profesionálny mop z mikrovlákna s praktickou rukoväťou na umývanie karosérie autošampónom alebo detailerom. Prispôsobí sa povrchu auto vozidla a umyjete auto rýchlejšie ako rukavicou alebo špongiou vďaka väčšiemu povrchu mopu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka tvarovanej rukoväti eliminujete styk šampónu s pokožkou ruky a obmedzíte únavu prstov. Mikrovláknový materiál naberá do seba nečistoty, neťahá ich po povrchu a tým eliminuje poškriabanie laku. Mop (bez rúčky) je možné prat ručne alebo v práčke bez prdania aviváže.   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.