Umývacia rukavica - Giant 2.0

Kód: 1623
€16,90 / ks €14,08 bez DPH €16,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Vylepšená obojstranná mikrovláknová rukavica na šetrné umývanie karosérie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšená veľmi jemná mikrovláknová rukavica s dlhým vlasom na šetrné umývanie karosérie a ostatných dielov auta. Dokonale absorbuje špinu a tým nevytvára škrabance Delené vnútro napomáha k ešte lepšiemu úchopu. Mikrovlánko ma  dobrú nasiakavosť a pohodlne sa s nim pracuje.   

Ideálna na použitie s vedrom s mriežkou.  

Mikrovlánko  ma dobrú nasiakavosť a pohodlne sa s nim pracuje.   

 

Rozmery: 20 cm x 23 cm

Hmotnosť: 1000 GSM (g/m2)

Materiál: 70% Polyester 30% Polyamid

Vlákno: Mikrovlákno klinovitého tvaru 0.1 - 0.2D

             

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.