Mikrovláknová utierka DISPLAY 200gsm 40x40cm 3ks

Kód: 1782
€8,85 / ks €7,38 bez DPH €2,95 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Kvalitná a jemná mikrovláknová handrička určená špeciálne na čistenie displeja, skla a lesklých plastov (klavírny lak) 40x40cm a gramážou 200g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikrovláknová utierka DISPLAY 200gsm

Univerzálna utierka z mikrovlákna sa používa na dokonalé čistenie skla, displejov a lesklých povrchov. Jemné vlákna zabezpečia optimálne rozleštenie bez hrozby poškriabania laku. Vdaka špeciálne tkanému elektrostatickému mikrovláknu dokonale odstraňuje aj posledné zvyšky nečistôt a prachu.  

 

  • Na čistenie displeja, skla a lesklých plastov
  • Nepúšťa vlákna, nezanecháva šmuhy
  • Nenatahuje sa
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Zloženie: 70%PE + 30%PA

Materál: Tkaný semiš 

Rozmer: 40x40cm

Hmotnosť: 200/m2

Množsto: 3ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.