Koch Chemie Nano Magic Shampoo 750ml - Šampón s voskom

Kód: 570
€14,15 / ks €11,79 bez DPH €14,15 / 750 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Jednoznačne špičkový šampón pre dokonalé  čištenie a dlhodobú konzerváciu iba  v jednom pracovnom kroku. Vosky a povrchové nátery nanesené predtým zostanú zachované. Jedinečná kombinácia ošetrujúcich zložiek zanechá na povrchu dlhotrvajúcu nano vrstvu odpudzujúcu nečistoty a vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE NanoMagicShampoo 750 ML - šampón + vosk

 

  • Prémiový šampón pre ručné umývanie auta.
  • Patentovaná nano-ochrana s vysokým leskom vyčistí lakovaný povrch auta.
  • Efekt tekutých stieračov.
  • Odpudzuje nečistoty.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Doprajte vášmu autu niečo špeciálne. Lak a karoséria auta si to jednoznačne zaslúžia. Rozmaznávať ho môžete prémiovým prípravkom Koch Chemie NanoMagicShampoo. Kombinuje v sebe šampón a luxusný vosk. Nanesením na kapotu vášho auta bezchybné očistite lak a súčasne ho dlhodobo zakonzervujete. Šampón s voskom vytvorí na povrchu nano-ochranu, ktorá odpudzuje nečistoty a vodu. Výsledkom je bezchybný vysoký lesk vášho auta. Určite oceníte aj to, že vosky a povrchové nátery, ktoré ste na karosériu auta naniesli predtým, zostanú zachované.

 

Objem:  750 ML

 

Náš tip:

Sušenie auta bude rýchlejšie vďaka Koch Chemie AllroundQuickShine.

 

Návod na použitie:

  1. Prípravok pred použitím pretrepte.
  2. Zmiešajte približne 50 ML prípravku (5 uzáverových krytiek) a 10 L teplej vody idealne v čistom vedre s mriežkou
  3. Vozidlo vyčistite špongiou. Následne opláchnite miernym prúdom vody.
  4. Zvyšnú vodu zotrite mikrovláknovou utierkou.

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.