Polar Wash 2,5L - Napeňovací šampón

Kód: 480
€20,39 / ks €16,99 bez DPH €20,39 / 2500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.1.2021

Polar Wash je bezpečný a efektívny čistič, ktorý sa aplikuje pomocou tlakového čističa s napeňovačom, potom ako ste auto zbavili hrubej špiny s aktívnou penou ako je Polar Blast. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to šampón vytvorený pre použitie pomocou tlakového čističa. Je určený k použitiu ako druhý krok v našom procese umývania pomocou rady Polar. Pred ním sa auto pred-umyje pomocou Polar Blast. Polar Wash bol navrhnutý špeciálne pre použitie cez tlakový čistič. Môže sa použiť neriedený. Avšak, my doporučujeme pre najlepšie výsledky riedenie 50:50.  

Polar Blast sa používa v pred-umývacej fáze a slúži na odstránenie hrubej špiny z vozidla. Uvoľní špinu a kontaminanty, a nevyžaduje narušenie pomocou špongie. Polar Wash je dalšia fáza postupu - šampónovanie. Má silnejšiu čistiacu schopnosť, ktorá umožní odstránenie cestnej špiny po tom, ako bol povrch zbavený hrubej špiny pomocou Polar Blast. Dá sa použiť pre bezdotykové umývanie, ak je vozidlo málo špinavé a je mu venovaná pravideľná starostlivosť.

Polar Wash nie je PH neutrálny. Ale neodstráni vrstvu Extra Gloss Proteciton, vosku alebo sealantov ako napríklad Carbon Shield.

Doporučujeme použitie napeňovača alebo napeňovacej fľašky v spojení s tlakovým čističom pre vytvorenie dokonalej peny. Pre ručné umývanie vám odporúčame naše daľšie šampóny.

Obsah balenia: 2500ml

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.