INSTANT SHOW SHINE 450 ml - Rýchly lesk v spreji

Kód: 87
€16,10 / ks €13,42 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Rýchly detailer, ktorý sa môže používať v interiéri aj exteriéri na dosiahnutie vysokého lesku

Detailné informácie

Podrobný popis

Je známy medzi profesionálmi ale aj domácimi čističmi. Instant show shine je perfektný na odstránenie malých nedostatkov ako sú odtlačky prstov, ktoré môžu pokaziť celkový dojem z čistého vozidla. Môže sa používať na gumu, plasty, okno, interiérové povrchy, obrazovky, disky, skrátka všade kde je to potrebné. Pokiaľ svoje auto ukazujete na výstave alebo iba svojim priateľom, tento produkt vám s kvalitným mikrovláknom nemôže chýbať.

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.