FABRIC HOOD KIT - Čistič a impregnátor striech kabrioletov

Kód: 153
€39,19 / ks €32,66 bez DPH €39,19 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.1.2021

Všetko čo potrebujete k vyčisteniu a ochráneniu plátenej strechy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pravidelné čistenie vašej plátenej strechy ju udrží jemnú, vrátane zachovania pôvodnej farby. Autoglym Fabric Hood Maintenance je set pre starostlivosť o plátenné strechy. Starostlivosť o plátenné strechy je často podceňovaná, a vďaka tomu plátno neúmerne starne. Riešením je pravidelná starostlivosť. So systémom starostlivosti o plátno striech prichádza firma Autoglym s produktom Fabric Hood Maintenance Kit. Set obsahuje: -Autoglym Fabric Hood Cleaner: čistí, revitalizuje a zbavuje plátno nečistôt ako spad a rôzne prírodné znečistenia. -Autoglym Fabric Hood Protector: impregnuje plátno, ktoré potom dobre odpudzuje vodu, nevstrebáva nečistoty a neskracuje sa jeho životnosť.

Návod: Najskôr umyte celý voz a vysušte ho. Oblepte papierovou páskou okraj strechy, najlepšie olepte tento okraj novinami alebo fóliou, aby nedošlo k znečisteniu laku a okien aby ste si nepridávali prácu. Vysušené plátno vyčistite dôkladne prípravkom Autoglym Fabric Hood Cleaner priloženou hubkou. Po chvíli pôsobenia vysajte strechu opatrne vysávačom na vodu alebo ak máte olepenú fóliou, tak šetrne ale dôkladne opláchnite a opäť vysušte. Ako posledný krok vykonajte rovnomernú aplikáciu prípravku Autoglym Fabric Hood Protector, prípravok môžete opatrne rozotrieť jemnou kefkou rovnomerne po plátne. A nechajte zaschnúť

Tip:Na strechy z plastu a umelých vlákien použivajte prípravok Autoglym Bumper Care.

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.