The Collection Bodywork & Accesories - Balíček karoséria a príslušenstvo

Kód: 360
€35,50 / ks €29,58 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Všetko pre dokonalé umyté a naleštené auto v jednom. Autoglym prináša balíček svojich napredávanejších produktov v jednom balení. Stáva sa tak z neho dokonalý darček pre každého, kto má rád svoje auto dokonale čisté a ochránené zároveň.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM THE COLLECTION BODYWORK & ACCESORIES - Balíček karoséria a príslušenstvo

  • Prípravky na dokonalé umyté a naleštené auto.
  • Set najpredávanejších výrobkov značky Autoglym.
  • Vhodný ako darček.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Všetko pre dokonalé umyté a naleštené auto v jednom. Autoglym prináša balíček svojich napredávanejších produktov v jednom balení.

 

Set The Collection Bodywork & Accesories Autoglym obsahuje:

 

Šampón s voskom Autoglym Shampoo Conditioner pri nanášaní na povrch auta vytvára špeciálny odpudzujúci povlak, ktorý uľahčí umytie vášho znečisteného vozidla. Je málo penivý s prídavkom vosku. Špeciálna receptúra urýchľuje aj jeho rýchlejšie usušenie. Šampón je pH neutrálny a tak nenaruší vrstvu leštidla, vosku, alebo sealantu. Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner môžete nanášať aj tlakovými čističmi (WAP).

Leštiaca pasta s voskom Autoglym Super Resin Polish je legenda medzi leštiacimi pastami. Jej výborné vlastnosti sú preverené rokmi skúsenosti stovkami majiteľov áut. Tajomstvo jej úspechu spočíva v jednoduchom odstraňovaní škrabancov a prinavráteniu lesku vášho auta. Pracuje totiž ako leštenka a sealant súčasne. Je určená na staršie aj novšie laky. Vrátane metalízových, bezfarebných a na vodnej báze. Aplikáciou Autoglym Super Resin Polish dochádza k zaceľovaniu škrabancov pomocou patentovanej molekulovej živice. Jemné brúsne vlastnosti leštiacej peny vyčistia lak od nepotrebných nečistôt či oxidácie.

Mikrovláknová handrička Autoglym Hi-Tech Finishing Cloth je určená na leštenie do vysokého lesku, alebo zotretie zvyškov leštidla a vosku. Rozmer handričky je 40 x 40 cm.

Perfect Polish aplikátor je špeciálny jemný penový aplikátor navrhnutý tak, aby ste čo najjednoduchšie dokázali aplikovať všetko čo potrebujete. Špeciálny dizajn so špicom a rovnými rohmi uľahčuje presnosť aplikácie na potrebné miesta. Vhodný na nanášanie prípravkov na lak, plasty, okná, pneumatiky či kožené čalúnenia. Použiť ho môžete v interiéri ako aj exteriéri.

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.