Autoglym Rozprašovač komplet 0,5l

Kód: 288
€7 / ks €5,83 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Rozprašovač 0,5 litra

Detailné informácie

Podrobný popis

Nie vždy treba mat 100%-ny roztok a preto sa niektoré produkty používajú riedené. Nastaviteľná tryska (hlavica) je v rozsahu tenkeho prúdu až po jemnu hmlu. Rozprašovač Autoglym 0,5L by nemal chýbať žiadnemu detailerovi.  

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.