Koch Chemie Reactivewheelcleaner 750 ml - Čistič na ráfiky, disky kolies

Kód: 555
€22,35 / ks €18,63 bez DPH €22,35 / 750 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Reaktívny čistič zliatinových diskov bez obsahu kyselín  s indikátorom výsledku a aditívami na dosiahnutie lesku pre dôkladné a šetrné čistenie kolies. Výkonné média dispergujú a uvoľňujú odolné nečistoty. S lesklým a vode odpudivým efektom.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE ReactiveWheelCleaner 750 ML - čistič na ráfiky

 

  • Vhodný pre zliatinové a plechové disky.
  • Zabezpečí lesk a odstránenie zašlej špiny.
  • Extra silný, bez kyseliny.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Čistenie auta nie je len o utieraní prachu z palubnej dosky, alebo umytí auta. Raz za čas sa treba pustiť aj do poriadneho čistenia. Nezabúdajte pritom na disky kolies. Na ich čistenie je určený Koch Chemie ReactiveWheelCleaner.

Ide o reaktívny čistič zliatinových a plechových diskov s indikátorom výkonnosti. Napriek tomu, že prípravok neobsahuje kyseliny je extra silný. Pomáhajú mu pridané aditíva s ktorými ľahko uvoľníte nečistoty a dosiahnete želaný lesk kolies. Čistič na ráfiky má pritom vodoodolné vlastnosti a tak disky budú disponovať vodoodpudivým efektom. Oceníte aj lotosový efekt, ktorý sa vytvorí na vyčistených diskoch. Ide o čistú a odolnú plochu so samočistiacimi vlastnosťami.

 

Spotreba

Na umytie jedného vozidla miniete približne  100 ML.

 

Objem:  750 ML

 

Upozornenie:

Nepoužívajte na horúci povrch. Prípravok najskôr vyskúšajte na málo viditeľnom mieste.

 

Návod na použitie:

  1. Prípravok môžete použiť iba na studené ráfiky. Nádobu pretrepte a obsah nastriekajte na ráfiky.
  2. Nechajte pôsobiť 1 – 3 minúty.
  3. V prípade potreby môžete použiť špongiu, alebo štetec s jemnými štetinami.
  4. Silným prúdom vody dôkladne disk opláchnite. Ak sú disky silno znečistené, môže sa doba pôsobenia prípravku predĺžiť až na 10 minút a postup opakovať

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.