VONNÝ DIFUZÉR INŠPIROVANÝ ,,La Vie Est Belle" 100 ML (D)

Kód: 1677
€33 / ks €27,50 bez DPH €33 / 100 ml
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Exkluzívna, ohatá a zároveň veľmi jednoduchá kompozícia vône prinesie do vášho života nový príbeh. (D). 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ihneď v úvode vás očarí šťavnaté esencie čiernych ríbezlí a sladkej vzrušujúce hrušky. Srdcom vône prestupujú tónmi hodvábneho jazmínu, pôvabného kosatca a magických kvetov pomarančovníka. Základ vône sa skladá z jedinečných tonka fazulí, delikátnych orechov, exotického pačuli a hravé vanilky.

 

Objem difuzéru 100 ml

Súčasťou balenia je sklenený aroma difuzér, 5 ks čiernych rákosových tyčiniek k uvoľneniu vône, krabička zaviazaná darčekovou mašľou. 

 

Naše rákosové tyčinky sú navrhnuté tak, aby využili uvoľňovanie vône na maximum: 

- Rákos má poréznu štruktúru, ktorá zaisťuje správnu rýchlosť uvoľňoania vône.

- Tyčinky difuzéru vláknom absorbujú vôňu difuzéru cez medzery medzi jednodielnym polyesterovým vláknom.

- Kapilárne kanály z 1ks ratanovej difuzorovej tyče sú omnoho väčšie ako kapilárne kanály vláknovej difuzorovej tyčinky. Čím sa zabezpečí, že vôna sa uvoľňuje           postupne po dlhú dobu.

 

Základné tipy a rady pre používanie aroma difuzéru: 

Kde je difuzér umiestnený? Umiestnite difuzér na miesto, okolo ktorého ludia prechádzajú, to pomôže pohybu vzduchu okolo difuzéra a distribúcií vôně po miestnosti. Nedávajte ho do rohu miestnosti, alebo na poličku medzi knihy, kde sa vzduch vôbec nehýbe..

Akú výraznú vôňu budete v interiéri chcieť, záleží na Vás. Jej intenzitu si môžete sami korigovať počtom vložených tyčinek do náplne. Čím viac tyčinek, tím viac vône sa do priestoru dostane. Naopak menší počet tyčinek znamená miernejšie uvoľňovanie esencie z náplne.

Pre zvýšenie intenzity vôně môžete tyčinky čas od času otočiť. Je tiež treba počítať s tým, že pri použití viac tyčiniek naraz sa skôr minie náplň difuzéru.

Je ideálny nielen do bytov, ale napríklad do kancelárií, kde sa nemôzu použiť sviečky alebo vonné tyčinky. A ked si vyberiete náš designový kúsok, bude aroma difuzér zároveň zaujímavým doplnkom Vášho domova či kancelárie.

Je bezpečný. Prírodné esenciálne oleje, ktoré tvoria náplň aroma difuzéru, sú zdravotne nezávadné a pri uvoľňování nevznikajú žiadné škodlivé látky. 

Ľahké použitie i údržba. Difuzér nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Použitie je velmi jednoduché. Stačí vložiť tyčinky do parfémovanej esencie a vôňa sa tyčinkami automaticky sama vznáša do interiéru.

Vydrží dlho. Aroma difuzér dokáže šírit vôňu vo vašom domove plynulo po dobu niekolkých týždňov.

 * Všetky na tomto webe použité fotografie, obrázky, názvy parfémov a ich výrobcov s ochrannými známkami su použité výhradne pre informativne účely a pre predstavenie parfémovej linky našich vôní.
Všetky práva vyhradené!

 

Fľaštička obsahuje náplň, ktorá je zabezpečená proti rozliatiu pri preprave plastovou zátkou. 

Návod na použitie:

  1. Odskrutkujte plastové víčko.
  2. Opatrne odstráňte plastovú zátku z hrdla nádoby. Uchovajte ho pro prípad, že budete chcieť aroma difuzér znovu uzavrieť.
  3. Do otvoru v nádobe vložte bambusové tyčinky, ktoré sú súčastou balenia. Nasiaknutie vôné do tyčinek môže trvať až niekolko hodin. Pre zvýšenie intenzity vône môžete tyčinky čas od času otočiť nasiakntou stranou smerom hore.

Aroma difuzér udržujte vždy vo vzpriamenej polohe.

 

UPOZORNENIE:

Pri kontakte s pokožkou dané miesto umyte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očami.

Pri rozliatí obsahu fľaštičky neodkladne poliaty povrch očistite.

Nestavajte aroma difuzér do blízkosti stien či závesov, jeho obsah je na bázi oleja a mohli by Vám pri dotyku tyčiniek urobiť na stene či na závese škvrny. 

Udržujte mimo dosah detí a domácich maznáčikov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smell of Life sú to unikátne ručne vyrábané vône, vďaka, ktorým  budete mať pocit, že ste sa ocitli v inom svete. Naše koncepcia je jednoduchá - spojení najlepších zložiek tak, aby vytvorili jedinečný zmyslový zážitok.