WHEEL PROTECTOR 300 ml - ochrana diskov

Kód: 105
€18,40 / ks €15,33 bez DPH €18,40 / 300 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

Vytvorí vysoko hydrofóbnu a odolnú bariéru, tým znižuje schopnosť brzdného prachu usádzať sa na diskoch. Zanechá ho čistý po dlhšiu dobu a uľahčí ďalšie čistenie disku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brzdný prach môže byť nebezpečný pokiaľ sa nečistí. Časom dokáže disk poškodiť tak že sa už nedá vyčistiť. Autoglym Wheel Protector je ochrana diskov, ktorá vytvorí super-hydrofóbnu, trvanlivú bariéru, ktorá minimalizuje priľnavosť brzdového prachu na minimum, takže vaše disky zostávajú po aplikácii tohto prípravku čistejšie po dlhšiu dobu a údržba takto chránených diskov je oveľa jednoduchšia a rýchlejšia.

Pred aplikáciou sa uistite, že vaše disky sú čisté, úplne suché a chladné na dotyk. Wheel Protector dôkladne pretrepte a rovnomerne nastriekajte na povrch disku.Odstráňte všetky prebytky prípravku z pneumatiky, pretože môže zanechať biely povlak.
Ochrannú vrstvu nechajte zaschnúť spon hodinu (čím dlhšie, tým lepšie). Počas tejto doby schnutia disky neleštite, nechytajte ich a s autom nejazdite.
Ak používate lesk na pneumatiky, tento aplikujte ako prvý. Prebytok zotrite mikrovláknovou utierkov z povrchu diskov.

 

Tip:Ideálny pre použitie na strieborné, biele a ďalšie svetlé odtiene diskov.

Nepoužívajte na tmavé a čierne disky. (Prípravok zanechá mastne vyzerajúci film).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.