ULTRA HIGH DEFINITION SHAMPOO 1 l - UHD šampón

Kód: 45
€32 / ks €26,67 bez DPH €32 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Exluzívny, vysoko penivý šampón s neodolateľnou vôňou. Čistí karosériu a zanecháva hladký povrch s dokonalým leskom.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION SHAMPOO 1L - UHD šampón

  • Prémiový, penivý šampón s príjemnou vôňou.
  • Pre všetky typy karosérií.
  • Zanecháva hladký povrch a zvyšuje lesk.
  • Praktické balenie (1 liter).
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Ak potrebujete kvalitne umyť vaše auto a dopriať mu niečo skutočne exkluzívne, máme pre vás výborný tip. Autoglym Ultra High Definition Shampoo (1 liter) je známy svojou extra penivosťou. Bohatá pena uľahčí kĺzanie špongie po karosérii a neutrálne pH je zase priateľské pre povrch vášho auta. Vďaka Autoglym Ultra High Definition šampónu jednoducho a rýchlo odstránite cestnú či zaschnutú špinu, prach a ostatné nečistoty. 

Výsledkom je hladký a čistý povrch karosérie s bezchybným leskom. Ako bonus vás prekvapí príjemná vôňa, ktorá zostane na kapote vášho auta.

 

Náš tip:

Na jedno umytie auta vám stačia 4 odmerky šampónu. Praktické balenie (1 liter) vám tak vydrží na dlhý čas.

 

Upozornenie:

Tento šampón nie je vhodný na používanie s vysokotlakovými čističmi (WAP). Na tento účel odporúčame Autoglym Polar Wash.

 

Návod na použitie:

 

  1. Šampón dôkladne pretrepte. Nalejte 4 odmerky do vedra a pridajte 10 litrov teplej, alebo studenej vody.
  2. Karosériu auta dôkladne opláchnite prúdom čistej vody a odstráňte všetky viditeľné hrubé nečistoty.
  3. Šampón nanášajte špongiou od strechy dole dlhými rovnými líniami. Dávajte si pozor, aby šampón na karosérií nezaschol. Rovnako vám odporúčame umývať auto mimo priameho slnečného žiarenia. Pracujte tak vždy na chladnom povrchu auta.
  4. Našampónovaný povrch auta dôkladne opláchnite čistou vodou a následne osušte mikrovláknovou utierkou. Vyhnete sa tak vzniku vodných škvŕn.

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť Autoglym Ultra High Definition Shampoo.

https://www.youtube.com/watch?v=Bs4rngzBzGE&ab_channel=AutoglymUK   

Na umývanie možšte použiť SADA - 2x Vedro + 2x vrchnák + 2x mriežka + rukavica Giant - Vedrá 18l a na  osušenie  povrchu auta môžete použiť Autoglym - HI TECH MICROFIBRE DRYING TOWEL alebo Mikrovláknový uterák na sušenie ULTIMATE 800gsm

 

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.