Hi-Tech Wheel Brush - Univerzálny štetec

Kód: 204
€24,90 / ks €20,75 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Tento chemicky odolný štetec je ideálny pre čistenie diskov, dostane sa s ňím na miesta ako sú rohy, priestor matíc kolies a tým pádom jednoduchšie odstránite brzdný prach, ktorý sa tam nazbieral.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM Hi-Tech Wheel Brush - Univerzálny štetec

  • Na čistenie diskov, pántov dverí a kufra, motoroveho priestoru, plátených striech kabrioletov. 
  • Bezpečný pre čistenie lakovaných aj plastových povrchov.
  • Odolný voči chemikáliám, bez kovových častí.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

Vyčistiť disky kolies od brzdného prachu nie je len tak. Chce to dobrú výzbroj. A to efektívny čistič a kvalitnú kefu. Tento univerzálny štetec (kefa)  Autoglym Hi-Tech Wheel Brush bol špeciálne navrhnutý na čistenie diskov. Dostanete sa s ním aj na ťažko dostupné miesta ako sú rohy či priestor matíc kolies. Jednoducho tak odstránite brzdný prach a všetky nanesené nečistoty. Špeciálna kužeľová hlava štetca nepodlieha deformácii ani splošteniu. Poradí si tak aj s ťažkými nečistotami a špinami.

 

Štetec Autoglym Hi-Tech Wheel Brush je určený pre poctivé čistenie. Neobsahuje kovové časti, je odolný aj voči chemikáliám. Môžete ho použiť na lakované a plastové povrchy kolies. Rovnako je vhodný aj na čistenie komponentov pod kapotou.

 

Náš tip:

Pre dosiahnutie čo najväčšieho efektu používajte štetec Hi-Tech Wheel Brush spolu s prípravkami Autoglym Clean Wheels alebo Autoglym Engine and Machine Cleaner.

 

Upozornenie:

Kefa nie je vhodná pre tmavé a matné disky.

 

Návod na použitie:

  1. Štetec pravidelne oplachujte v čistej vode.
  2. Po použití kefy dôkladne z nej odstráňte usadenú špinu.
  3. Štetec nenechávajte dlhodobo ponorený v čistiacom prostriedku.

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť univerzálny štetec Autoglym Hi-Tech Wheel Brush.

https://www.youtube.com/watch?v=kC7jxpJfUuY&feature=emb_title&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.