InstaDry - Sušiaca utierka

Kód: 468
€21,90 / ks €18,25 bez DPH €21,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Špeciálne tkaná vysoko absobčná mikrovláknová utierka určná na exteriér auta ako sú karoséria a sklá. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne mikrovkákno z PVA tkaniny, ktoré je dokonalo savé, čo skracuje čas na potrebný na sušenie. Instadry uvoľnuje o 50% menej vody na povrch v porovnaní s bežne tkanými mikrovláknovými utierkami. Taktiež má unikátnu PVA impregnáciu, ktorá zaručí, že sa pri žmýkaní uvoľní každá časť špiny. To zabezpečí, že utierka ostane dlhšie čistá a zníži riziko kontaminácie v utierke, ktorá môže poškriabať lak.

Rozmery: 60x60cm

Tip.: Bežné jelenice správne fungujú až po pár použitiach. InstaDry funguje ihned

Tip: Po použití vypláchnite a vymžíkajte ručne  v studenej vode a nechajte voľne uschnúť. Ak je nutné, môže sa vyprať aj v pračke s malým množstvom pracieho prostriedku a bez aviváže a zmäkčovačov.

 

Nieje určená na interiér, čalúnenie a latkovú strechu

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Porovnanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.