Koch Chemie MultiInteriorCleaner 750ml - Čistič interiéru

Kód: 558
€11,86 / ks €9,88 bez DPH €11,86 / 750 ml
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Položka bola vypredaná…

Odstraňuje dôkladne a šetrne silné znečistenia z polstrovaných sedadiel,  látkových poťahov, stropu, podláh, plastových obloženie atď. Nečistoty sa odstránia  až do hĺbky pórov a vďaka sviežej vôni bude interiér vozidla žiariť ako nový.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE MultiInteriorCleaner 750 ML - čistič interiéru

 

 • Do hĺbky odstraňuje znečistenia a špinu z interiéru.
 • Univerzálny – vhodný na rôzne povrchy.
 • Zanecháva príjemnú vôňu.
 • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Dôkladné a šetrné vyčistenie. Ak je to aj váš cieľ, bez čističa interiéru Koch Chemie MultiInteriorCleaner to pôjde dosť ťažko. Ide o univerzálny čistič, ktorý môžete použiť na najrôznejšie povrchy v interiéri vášho auta. Nečistoty a škvrny odstraňuje hĺbkovo, prenikne totiž do mikrospórov materiálu. Tam nečistoty uvoľní a zanechá čistú a sviežu vôňu a matný vzhľad. Je vhodný na čistenie rohoží, palubnej dosky, najrôznejších látkových povrchov či plastových výplní.

 

Spotreba: pre jedno vozidlo približne 190 ML.

 

Objem:  750 ML 

 

Použitie:

 • Polstrované sedadlá, látkové poťahy.
 • Strop, podlahy.
 • Plastové obloženie.

 

Upozornenie:

Nenechajte prípravok zaschnúť. Nepoužívajte na horúce povrchy.

Prípravok neodporúčame riediť.

 

Návod na použitie:

 1. Prípravok pred použitím pretrepte.
 2. Na znečistené miesto rovnomerne postriekajte prípravok a nechajte krátko pôsobiť. Ak čistite menšie plochy, odporúčame prípravok naniesť na mikrovláknovú utierku.
 3. Na silno znečistené plochy môžete použiť detailingový štetec s mäkkými štetinami. Na kožu a textil je vhodná kefka.
 4. Následne umyte čistou vodou a utrite čistou mikrovláknovou utierkou.

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.