Koch Chemie Hand Wax W0.01 - Vosk na všetky ostiene lakov

Kód: 1438
€89,90 / ks €74,92 bez DPH €89,90 / 1 ks
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Položka bola vypredaná…

Koch Chemie Hand Wax W0.01 (175ml)

Tuhý vosk na ručnú aplikáciu vhodný pre všetky odtiene automobilových lakov, ktorý vytvára  dokonalý finálny lesk a ochranu vášho automobilu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme nový tuhý vosk Koch Chemie W0.01 pre všetky exteriérové lakované diely auta s vysokým leskom a silnými hydrofóbnymi vlastnosťami.

Hand Wax W0.01 dlhodobo chráni ošetrenú karosériu vozidla. Zahrnutý prémiový karnaubský vosk zaručuje vynikajúci lesklý povrch. Hand Wax W0.01 predstavuje novú definíciu v hydrofóbnosti.

Vysoko kvalitné ochranné komponenty vytvárajú hladký povrch so silnými vodu odpudzujúcimi vlastnosťami. Vďaka obsahu karnaubského vosku dostávajú všetky odtiene farieb vysoký lesk a zároveň je možné týmto voskom ošetriť aj plastové komponenty. Vosk Koch Chemie W0.01 sa nanáša v tenkej vrstve, čo zabezpečuje jeho vysokú výdatnosť. Pre správnu funkčnosť vosku je potrebná dôkladná príprava.


Použitie:
1. Dôkladne umyte povrch karosérie auta a odstráňte všetky nečistoty pomocou alkalického čističa.

  1. V závislosti od stavu laku, odporúčame pri väčších chybách použiť leštiacu pastu H9.01 alebo F6.01. Pri minimálnych chybách postačuje leštiaca pasta Micro Cut M3.02 na odstránenie hologramov.
  2. Povrch zľahka utrite handričkou z mikrovlákna za použitia Silicone & Wax Remover (Sil) a druhou handričkou utrite do sucha. Naberte na priložený aplikátor primerané množstvo vosku, ktorý rovnomerne v tenkej vrstve rozotrite po ošetrovanom povrchu, najlepšie je pracovať po jednotlivých sekciách karosérie. Po približne 5 - 15 minútach je možné vosk W0.01 ľahko vyleštiť do vysokého lesku bez nežiaducich šmúh pomocou profi handričky z mikrovlákna.
  3. Aby ste zaistili čo najdlhšiu ochranu, odporúčame umývať vozidlo ručne.

 

Koch Chemie Handpolierschwamm Puck

Penový aplikátor na nanášanie tuhého vosku Koch Chemie Hand Wax

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.