Mikrovláknová utierka DISPLAY 200gsm 20x20cm 3ks

Kód: 1031
€3,95 / ks €3,29 bez DPH
Objednané
Položka bola vypredaná…

Kvalitná a jemná mikrovláknová handrička na čistenie displeja, skla a lesklých plastov 20x22cm a gramážou 200g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna utierka z mikrovlákna sa používa pri rozlešťovaní vosku, sealantov a inej ochrany laku. Jemné vlákna zabezpečia optimálne rozleštenie bez hrozby poškriabania laku. Táto utierka je tiež vhodná do interiéru a na čistenie textílií. 

Zloženie 70%PE + 30%PA

Rozmer 40x40cm

Hmotnosť 200/m2

Množsto: 3ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.