ULTIMATE SCREENWASH 500 ml - Celoročná kvapalina do ostrekovačov

Kód: 129
€8,10 / ks €6,75 bez DPH €8,10 / 500 ml
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Kvalitná kvapalina do ostrekovačov zabezpečí dokonalý výhľad za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Autoglym Ultimate Screenwash je skvelá voľba pre všetky vozidlá a trysky vrátane ostrekovačov svetlometov. Nemrznúca do -45°C. 

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM ULTIMATE SCREENWASH 500 ML - Celoročná kvapalina do ostrekovačov

  • Pre všetky typy vozidiel, vrátane ostrekovačov svetlometov.
  • Vhodná až do -45 °
  • Nezanecháva šmuhy, obmedzuje rozmazanie hmyzu.
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Nielen pri náročných poveternostných podmienkach je potrebné sa spoľahnúť na kvalitnú kvapalinu do ostrekovačov. Iba tá zaručí čisté sklo bez šmúh a nechcených nečistôt. Spoľahnúť sa môžete na vysoko účinnú celoročnú kvapalinu do ostrekovačov Autoglym Ultimate Screenwash. Je určená pre všetky druhy vozidiel a trysiek vrátane ostrekovačov svetlometov a to až do teploty -45 °C.

Jeho zloženie napomáha ľahšiemu pohybu stieračov a účinne odstraňuje nielen bežnú cestnú špinu, ale aj hmyz či olejovú vrstvu. Samozrejmosťou je jej bezpečnosť pri styku s lakom a exteriérovými lakmi, ale aj príjemná a neutrálna vôňa. Táto kvapalina sa jednoducho vyplatí z každého pohľadu. Z jedného prípravku totiž viete nariediť až 8 litrov kvapaliny do ostrekovača.

Autoglym Ultimate Screenwash je vysoko koncentrovaná kvapalina do ostrekovačov. Môžete si ju riediť podľa toho ako potrebujete. 

 

Použitie:

  • Maximálne riedenie 1:15 do -1 °C
  • Optimálne čistenie 1:9 do -3 °C
  • Zima 1:4 do -6 °C
  • Silnejšia zima 1:2 do -14 °C
  • Extrémna zima 1:1 do -25 °C
  • Neriedený 1:0 do -45 °C

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.