HI-TECH FLEXI WATER BLADE - Stierka na vodu

Kód: 198
€29,49 / ks €24,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Stierka na vodu. Najrýchlejší spôsob pre odstránenie veľkého množstva vody obzvlášť z veľkých vozidiel s množstvom plochých povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto vysoko flexibilná silikónová stierka nemá žiadne pevné časti a je úplne bezpečná pre použitie na čistom laku a na ďalších povrchoch vozidla.  Jedná sa o najrýchlejší spôsob, ako odstrániť vodu z vozidla a je obzvlášť užitočná pri väčších vozidlách, s veľkým množstvom rovných plôch. Silikónová konštrukcia má perfektnú kombináciu tuhosti pričom si stále uchováva schopnosť flexibility okolo lemov v exteriéry vozidla.  Nepoužívajte ju na odstraňovanie dažďovej vody.

Tip: Flexibilné silikónové čepele mali zlú povesť v priebehu rokov, často dôsledkom zneužitia. Jediný spôsob, ako stierka môže poškriabať lak, je ten kde plocha nie je riadne vyčistená a nečistoty sa zachytia na stierku a ťahajú sa s ňou po laku. Udržujte lak a Hi-Tech Flexi Water Blade čisté a nebudete mať problém.

 

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.