SADA - Leštenie laku všetkých farieb PREMIUM

Kód: 950
Novinka Tip
Značka: AUTOGLYM
€58,70 / ks €48,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Po dôkladnom umytí je dobré lak ochránt leštenkou (sealantom). Legenda vo svete starostlivosti o auto, používaná na odstránenie jemných škrabancov a navrátenie lesku karosérii Super resin polish a pomocou a Exgtra Gloss Protection predĺži výdrž Super Resin Polish a to všetko v praktickom a výhodnom sete s ktorým nebudete nič iné dokupovať. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pémiova sada vhodná na všetky typy lakov vrátané metalízových, bezfarebných a na vodnej báze. V porovnaní so Sadou Leštenie všetkých farieb tato sada obsahuje navyše Mikrovláknovú utierku UNI250gsm, aplikator L a prípravok Extra Gloss Protection, ktorý predĺži výdrž už naneseného Super Resin Polish.  

 

 • Kompletná starostlivosť o lak.
 • Pre všetky druhy farieb.
 • Výhodný set.
 • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Set obsahuje: 

- Super Resin Polish 500 ml

- Perfect Polish Applicator 1ks - aplikator na nanášanie Super resin polish  

Mikrovláknová utierka bez obšitia 400gsm 1ks - 1ks mikrovlaknova handrička na vyleštenie laku po aplikacii Super Resin Polish 

Penový aplikátor L 1ks

Mikrovláknová utierka UNI250gsm 1ks

 

Všetko čo potrebujete na leštenie laku všetkých farieb.

  

Autoglym Super Resin Polish:

Autoglym Super Resin Polish je legenda medzi leštiacimi pastami. Jeho výborné vlastnosti sú preverené rokmi skúsenosti stoviek majiteľov áut. Tajomstvo úspechu spočíva v jednoduchom odstraňovaní škrabancov a prinavráteniu lesku vášho auta. Pracuje totiž ako leštenka a sealant súčasne. Je určený na staršie aj novšie laky. Vrátane metalízových, bezfarebných a na vodnej báze.

Aplikáciou Autoglym Super Resin Polish dochádza k zaceľovaniu škrabancov pomocou patentovanej molekulovej živice. Jemné brúsne vlastnosti leštiacej peny vyčistia lak od nepotrebných nečistôt či oxidácie.

 

Autoglym Extra Gloss Protection

Prípravok k ochrane lesku Autoglym Extra Gloss Protection je špeciálne navrhnutý ako silný, ochranný náter, obsahujúci komplexnú zmes tvrdých živíc a voskov. Na rozdiel od leštidla neobsahuje leštiace alebo čistiace činidlá a mal by byť použití iba na čistom, suchom a bez kazovom laku, v ideálnom prípade ošetrenom pomocou leštidla Autoglym Super Resin Polish.

Ošetrený povrch je chránený ochranným povlakom, zaisťujúcim jeho dlhotrvajúci lesk. Je vhodný pre všetky typy lakov áut, vrátane metalického laku, číreho laku a konečného náteru na vodnej báze.Povrchy ochránené „sealantom“ sa ľahšie udržujú čisté pretože špina sa na hladkom povrchu ťažšie udrží

Aplikátor na nanášanie Perfect Polish Applicator:

Ak chcete nanášať na vaše auto prvotriedne prípravky, bez kvalitného aplikátora to nepôjde. Autoglym Perfect Polish Applicator je na to ako stvorený. Je špeciálne navrhnutý tak, aby ste čo najjednoduchšie dokázali aplikovať všetko čo potrebujete. Špeciálny dizajn so špicom a rovnými rohmi uľahčuje presnosť aplikácie na potrebné miesta. Vhodný na nanášanie prípravkov na lak, plasty, okná, pneumatiky či kožené čalúnenia.

Návod na použitie:  

 1. Dôkladne umyte a osušte karosériu auta pomocou šampónu a veda s rukavicou z mikrovlákna.
 2. Leštiacu pastu Super resin polish nanášajte po malých častiach PERFECT POLISH APPLICATOR - om 
 3. Nechajte uschnúť.
 4. Neaplikujte na gumové tesnenia a nelakované časti auta.
 5. Nanesené miesta vyleštite mikrovláknovou handričkou na vyleštenie laku Mikrovláknovou utierkou bez obšitia 400gsm.
 6. Pomocou penového aplikátora L naneste Autoglym Extra Gloss Protection
 7. Doleštite Mikrovláknovou utierkou UNI250gsm
 8. Takto ochranene auto sa ľahsie umyva a je chránene  

 

Pozrite si: 

- Videonávod ako použiť Autoglym Super Resin Polish

https://www.youtube.com/watch?v=leAtV-mSUCA&ab_channel=AutoglymUK

 

- Videonávod ako použiť Autoglym Extra Gloss Protection

https://www.youtube.com/watch?v=kiD2JVHFjFM

 

Náš tip:

Aplikátory a mikrovláknové útierky je možné prať a opätovne použiť. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.