The Collection Perfect Bodywork, Wheels & Interiors - Balíček Karoséria, Pneu a disky, Interiér (sada)

Kód: 180
€145 / ks €120,83 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Náš najväčší balík , ktorý obsahuje všetko čo potrebujete pre vaše auto. Ideálny darček pre ozajstných fanúšikov značky. Obsah je uložený v praktickej a reprezentatívnej taške.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM THE COLLECTION PERFECT BODYWORK WHEELS & INTERIORS - Balíček karoséria, pneu a disky

 

  • Kompletná starostlivosť o vaše auto.
  • Praktická taška.
  • Vhodný ako darček.
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.
  • Ucelená sada pre komplexnú starostlivosť.

 

Karoséria:

Pre jednoduchšie oplachovanie a umývanie karosérie vášho auta je vhodný Autoglym  Bodywork Shampoo Conditioner. Šampón je slabo penivý a obsahuje vosk. Pri nanášaní na povrch auta vytvára špeciálny odpudzujúci povlak, ktorý uľahčí umytie vášho znečisteného vozidla. Druhým prípravkom pre karosériu je Autoglym  Super Resin Polish , ktorý jednoducho odstraňuje škrabance a prinavráti lesk vášmu autu. Pracuje totiž ako leštenka a sealant súčasne. Je určený na staršie aj novšie laky. Vrátane metalízových, bezfarebných a na vodnej báze. Pomôcť vám môže aj Autoglym Rapid Ceramic Spray 500ml  . Ide o odolný ochranný konzervant sealant s jednoduchou aplikáciou, ktorý vytvorí ochrannú vrstvu na karosérií. Zároveň zvýrazní lesk a zníži usádzanie špiny na karosérií.

Disky:

S čističom diskov kolies Autoglym  Clean Wheels jednoducho odstránite z diskov brzdný prach, alebo cestnú špinu. Je vhodný pre všetky bežné typy hliníkových, lakovaných diskov a plastových puklíc. Ak potrebujete vašim pneumatikám prinavrátiť lesk či matnosť, vyskúšajte lesk na pneumatiky Autoglym  Instant Tyre Dressing. Ide dressing s rýchlym a praktickým použitím. Lesk je zložený z kombinácie trvanlivých polymérov a ochranných aditív. Tie zabezpečujú okrem lesku aj ochranu a trvácnosť nového vzhľadu. Tretím prípravkom je Autoglym  Wheel Protector. Ten vytvorí vysoko hydrofóbnu a odolnú bariéru, tým znižuje schopnosť brzdného prachu usádzať sa na diskoch. Zanechá ho po dlhšiu dobu čistý a uľahčí ďalšie čistenie disku.

Interiér:

Interiérový šampón Autoglym Interior Shampoo stačí nastriekať na nečistoty a utrieť. Je známy svojou nízkou penivosťou. Prípravok obsahuje zmes povrchovo aktívnych prísad a látok, ktoré zabezpečujú hĺbkové vyčistenie povrchu. Druhým prípravkom je Autoglym Fast Glass určený pre čisté sklá bez šmúh a mušiek. Rýchločistič skiel možno použiť na sklá, zrkadlá, plexisklá, akrylové a plastové sklá. Odstraňuje špinu, zvyšky hmyzu, živicu, olej, mastnotu a vtačí trus. Autoglym  Vinyl & Rubber Care bol vyvinutý na ošetrenie a oživenie vnútorných plastov a gumových komponentov v interiéri a exteriéri vozidla. Nanesením prípravku sa vytvorí na povrchu flexibilná antistatická vrstva, ktorá dlhodobo chráni pred vlhkosťou, prachom, oxidáciou škvŕn či vyblednutím farieb.

 

Doplnky:

Medzi doplnky v tejto sade patrí umývacia rukavica, mikrovláknová utierka na zalešťovanie a sušiaci uterák.  Mikrovláknová utierka je výborný pomocník na zalešťovanie povrchov do vysokého lesku. So sušiacim uterákom zase kompletne vysušíte celý automobil a zamedzíte tak tvorbe škvŕn a vodného kameňa.

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.